JAKI PROGRAM DO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ?

Każdy specjalista stara się stworzyć jak najbardziej kompleksowy i funkcjonalny projekt wnętrz. Bierze pod uwagę różnorodne czynniki, jak rozkład pomieszczeń, metraż, oświetlenie, a także wszystkie elementy i detale, które będą znajdować się w konkretnym lokum. Jaki program do projektowania wnętrz powinien wybrać specjalista, by tworzyć profesjonalne i nieszablonowe rozwiązania?

Projektowanie pokoju 3D powinno być intuicyjne, ale zarazem dające możliwość unikalnej aranżacji wnętrz. Koncepcje architekta powinny być w pełni odzwierciedlone w projekcie. Taką możliwość dają najlepsze programy do projektowania, udostępniające szeroki wachlarz funkcji i narzędzi, a także dające dogodność tworzenia wizualizacji na najwyższym poziomie.

Projektowanie pokoju 3D to jeden z ważniejszych etapów, ale poza efektem wizualnym pracy, istotną kwestią jest szczegółowa dokumentacja techniczna, która ukaże, że projekt jest praktyczny i możliwy do wykonania. Najlepsze programy do projektowania wnętrz powinny być wyposażone w opcję automatycznie formułującą wycenę i zespół dokumentów zawierający niezbędne dane techniczne.

Na jaki program do projektowania wnętrz się zdecydować, gdy wybór wśród ofert jest bardzo szeroki? KD Max jest narzędziem wyróżniającym się na rynku, ponieważ łączy ze sobą funkcje aplikacji do opracowywania planów pomieszczeń oraz mebli. Wewnętrzne biblioteki są bogato zaopatrzone w elementy, kształty i tekstury, więc projektowanie pokoju 3D i jego wyposażenia pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu.

Najlepsze programy do projektowania, jak na przykład KD Max, umożliwiają skorzystanie z gotowej bazy obiektów, ale także pozwalają na modyfikację lub skonstruowanie własnych modeli o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Jeżeli architekt zastanawia się, jaki program do projektowania wnętrz wybrać, dobrym i niekonwencjonalnym rozwiązaniem jest KD Max. Posiada wyszukane funkcje, jak m.in. technologia iScan, która umożliwia dokonywania natychmiastowych zmian kolorów oraz tekstur ścian, podłóg i mebli w projekcie, bazując na jednej wizualizacji.